|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Functie: | Geluiddicht/roestbestendig/aardbevingsbestendig/waterdicht/hitte-geïsoleerd | Materiaal: | Q195/Q235/Q345 |
|---|---|---|---|
| Maat: | L5800 mm × B5980 mm × H2580 mm | gewicht: | Ongeveer 4000 kg |
| Vloeren: | Laminaatplaat (18mm) | Ramen: | Aluminiumvensters |
| Deur: | Stalen deur | Wandmateriaal: | 75mm Sandwichcomité |
| Product: | Opvouwbaar containerhuis | ||
| Markeren: | 20ft opvouwbare containerhuizen,40ft container gebouwd huizen,opvouwbare containerwoningen q235 |
||
Onze moderne containerwoningen, vervaardigd volgens gestandaardiseerde intermodale vrachtcontainerafmetingen, leveren uitzonderlijke prestaties met superieure thermische isolatie en volledige waterdichte integriteit. Deze veelzijdige bouwoplossing biedt snelle plaatsing en moeiteloze herconfiguratie, waardoor deze ideaal is voor diverse toepassingen in de residentiële, commerciële en industriële sectoren.
Lida Group innoveert containerarchitectuur met productlijnen zoals draagbare flat-pack en inklapbare systemen voor eenvoudige logistiek, ruime uitbreidbare units voor meer leefruimte, robuuste gelaste constructies voor permanente op maat gemaakte ontwerpen, en creatief aangepaste zeecontainers getransformeerd tot unieke architectonische statements. Elke oplossing maakt gebruik van de inherente sterkte en modulariteit van stalen containers om duurzame, kosteneffectieve en snel plaatsbare ruimtes te leveren.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Afmetingen | L5800mm * B5980mm * H2580mm |
| Gewicht | Ongeveer 4000kg |
| Dak Type | Plat dak met intern afwateringssysteem |
| Levensduur Stalen Frame | 20 jaar |
| Aardse Belasting | 2.0 KN/m² |
| Dak Belasting | 0.5 KN/m² |
| Windbelasting | 0.8 KN/m² |
| Aardbevingsbestendigheid | Graad 10 |
| Wand Materiaal | 75mm sandwichpaneel |
| Deur Type | Stalen deur |
| Vloer | Laminaatplaat (18mm) |
| Ramen | Aluminium ramen |
Contactpersoon: George
Tel.: 0086 15166671720