Ανθεκτικό σε σεισμούς ηχομόνωτο θερμομόνωτο δοχείο για απομακρυσμένες κατασκηνώσεις
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:
Shandong
Επωνυμία:
Lida
Πιστοποίηση:
ISO / CE
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
20 ΣΕΤ
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Προδιαγραφές
| Feature: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | Weight: | Περίπου 4000kg |
| Flooring: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Door: | Πόρτα από χάλυβα | Wall Material: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Product: | κινητό σπίτι εμπορευματοκιβωτίου | ||
| High Light: | Σπίτι από κοντέινερ ανθεκτικός σε σεισμούς,звукоизолированный сборный дом,теплоизолированное кемпинговое жилье |
||
Περιγραφή προϊόντος
Καινοτόμος κατασκευασμένος σκελετός για την στέγαση σε απομακρυσμένες κατασκηνώσεις
Το flat pack container house είναι ένα ανθεκτικό ενοποιημένο σπίτι και κοντέινερ γραφείων για κατασκευές ορυχείων.
Κοντέινερ: Καινοτόμα Πολλαπλόχρηστα Μοδικά Κτίρια.
Για ταχεία ανάπτυξη με ανώτερη ηχομόνωση.
Τα μοντέρνα κτίρια αυτά προσφέρουν εξαιρετικές επιδόσεις σε θερμικές συνθήκες.
Πολυδιάστατες οικοδομικές λύσεις που μπορούν να αναπτυχθούν γρήγορα.
και εύκολα επαναπροσαρμόζεται για διάφορες εφαρμογές.
Εφαρμογές και χρήσεις
- Ταχυδρομικά γραφεία και αίθουσες συνεδριάσεων
- Εύκολες εγκαταστάσεις για το προσωπικό
- Εμπορικά καταστήματα λιανικής πώλησης και περίπτερα εκθέσεων
- Υγιεινές εγκαταστάσεις υγιεινής και ντους
- Ασφαλείς χώροι αποθήκευσης και λειτουργικές κουζίνες
Εξειδικευμένες λύσεις εμπορευματοκιβωτίων
Προσφέρουμε καινοτόμες λύσεις εμπορευματοκιβωτίων, συμπεριλαμβανομένων των φορητών επίπεδων συσκευασιών και των αναδιπλούμενων συστημάτων για εύκολη εφοδιαστική,
Οι νέες τεχνολογίες θα πρέπει να είναι ευέλικτες και να είναι ευέλικτες.
τροποποιημένα δοχεία για μοναδικές αρχιτεκτονικές εφαρμογές.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος οροφής | Σπίτι επίπεδης επιφάνειας με εσωτερικό σύστημα αποχέτευσης |
| Ζωή του χάλυβα | 20 χρόνια |
| Γήινο ζωντανό φορτίο | 2.0KN/m2 |
| Ζωντανή επιβάρυνση της οροφής | 0.5KN/m2 |
| Φορτίο ανέμου | 00,8KN/m2 |
| Ανθεκτικότητα σε σεισμούς | 10η βαθμίδα |
| Υλικό τοίχου | Πίνακας σάντουιτς 75 mm |
| Πύλη | Ατσάλινη πόρτα |
| Γεωργία | Πίνακας επικαλυμμένου υλικού (18mm) |
| Λεπτομέρια | Πλακέτες από αλουμίνιο |
Γκαλερί προϊόντων