|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Χαρακτηριστικό: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Υλικό: | Q195/Q235/Q345 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | βάρος: | Περίπου 4000kg |
| Παρκέ: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Πόρτα: | Πόρτα από χάλυβα | Υλικό τοίχου: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Προϊόν: | κινητό σπίτι εμπορευματοκιβωτίου | ||
| Επισημαίνω: | Σπίτι από κοντέινερ ανθεκτικός σε σεισμούς,ηχομονωμένη αδιάβροχη εργατική κατοικία,επίπεδο πακέτο σπιτι κοντέινερ Νότια Αμερική |
||
Το σπίτι-εμπορευματοκιβώτιο flat pack είναι ένα στιβαρό αρθρωτό σπίτι και εμπορευματοκιβώτιο γραφείου για κατασκευές εξόρυξης. Σπίτι-Εμπορευματοκιβώτιο: Καινοτόμα Πολυλειτουργικά Αρθρωτά Κτίρια.
Ανθεκτικά στη σκουριά σπίτια-εμπορευματοκιβώτια σχεδιασμένα για ταχεία ανάπτυξη με ανώτερη ηχομόνωση. Κατασκευασμένα με βάση τις τυποποιημένες διαστάσεις εμπορευματοκιβωτίων διατροπικών μεταφορών, αυτά τα σύγχρονα αρθρωτά κτίρια προσφέρουν εξαιρετική απόδοση με θερμομόνωση και πλήρη αδιαβροχοποίηση. Ευέλικτες λύσεις κτιρίων που αναπτύσσονται γρήγορα και αναδιαμορφώνονται εύκολα για ποικίλες εφαρμογές.
Προσφέρουμε καινοτόμες λύσεις εμπορευματοκιβωτίων, συμπεριλαμβανομένων φορητών συστημάτων flat-pack και αναδιπλούμενων για εύκολη μεταφορά, επεκτάσιμες μονάδες για αυξημένο χώρο, στιβαρές συγκολλημένες κατασκευές για μόνιμες εγκαταστάσεις και δημιουργικά τροποποιημένα εμπορευματοκιβώτια για μοναδικές αρχιτεκτονικές εφαρμογές.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος Στέγης | Επίπεδη στέγη με εσωτερικό σύστημα αποστράγγισης |
| Διάρκεια Ζωής Ατσάλινου Πλαισίου | 20 χρόνια |
| Ωφέλιμο Φορτίο Εδάφους | 2.0KN/m² |
| Ωφέλιμο Φορτίο Στέγης | 0.5KN/m² |
| Φορτίο Ανέμου | 0.8KN/m² |
| Αντοχή σε Σεισμούς | Βαθμός 10 |
| Υλικό Τοίχου | Πάνελ σάντουιτς 75mm |
| Πόρτα | Ατσάλινη πόρτα |
| Δάπεδο | Πλακιδωτή σανίδα (18mm) |
| Παράθυρα | Αλουμινένια παράθυρα |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George
Τηλ.:: 0086 15166671720