Αντισεισμικό Θερμομονωμένο Αναδιπλούμενο Κοντέινερ 5800mm για Εξορυκτικά και Οικιστικά Έργα
| Feature: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | Weight: | Περίπου 4000kg |
| Flooring: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Door: | Πόρτα από χάλυβα | Wall Material: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Product: | Κουτί για αναδιπλώσιμα δοχεία | ||
| High Light: | Αντισεισμικό πτυσσόμενο σπίτι κοντέινερ,θερμομονωμένο κοντέινερ για εξόρυξη,οικιστικό έργο 5800mm σε κιτ |
||
Κατασκευασμένα από τυποποιημένες διαστάσεις εμπορευματοκιβωτίων διατροπικών μεταφορών, τα σύγχρονα σπίτια-εμπορευματοκιβώτια μας προσφέρουν εξαιρετική απόδοση με ανώτερη θερμομόνωση και πλήρη αδιαβροχοποίηση. Αυτή η ευέλικτη λύση δόμησης προσφέρει ταχεία ανάπτυξη και εύκολη αναδιαμόρφωση, καθιστώντας την ιδανική για ποικίλες εφαρμογές σε οικιστικούς, εμπορικούς και βιομηχανικούς τομείς.
- Άμεσοι χώροι γραφείων και αίθουσες συσκέψεων στο εργοτάξιο
- Άνετα καταλύματα εργαζομένων
- Προσωρινά καταστήματα λιανικής και περίπτερα εκθέσεων
- Υγιεινές μονάδες υγιεινής και χώροι ντους
- Ασφαλείς αποθηκευτικοί χώροι και λειτουργικές κουζίνες
Η Lida Group προωθεί την αρχιτεκτονική εμπορευματοκιβωτίων με καινοτόμες σειρές προϊόντων, όπως φορητά συστήματα επίπεδης συσκευασίας και αναδιπλούμενα συστήματα για εύκολη υλικοτεχνική υποστήριξη, ευρύχωρες επεκτεινόμενες μονάδες για αυξημένο χώρο διαβίωσης, στιβαρές συγκολλητές κατασκευές για μόνιμα προσαρμοσμένα σχέδια και δημιουργικά τροποποιημένα εμπορευματοκιβώτια μεταφοράς που μετατρέπονται σε μοναδικές αρχιτεκτονικές δηλώσεις. Κάθε λύση αξιοποιεί την εγγενή αντοχή και τη δομοστοιχειωτή φύση των χαλύβδινων εμπορευματοκιβωτίων για να προσφέρει ανθεκτικούς, οικονομικά αποδοτικούς και ταχέως αναπτυσσόμενους χώρους.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαστάσεις | Μ5800mm * Π5980mm * Υ2580mm |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος Στέγης | Επίπεδη στέγη με εσωτερικό σύστημα αποστράγγισης |
| Διάρκεια Ζωής Χαλύβδινου Πλαισίου | 20 χρόνια |
| Ωφέλιμο Φορτίο Εδάφους | 2.0 KN/m² |
| Ωφέλιμο Φορτίο Στέγης | 0.5 KN/m² |
| Φορτίο Ανέμου | 0.8 KN/m² |
| Αντοχή σε Σεισμούς | Βαθμός 10 |
| Υλικό Τοίχου | Σάντουιτς πάνελ 75mm |
| Τύπος Πόρτας | Χαλύβδινη πόρτα |
| Δάπεδο | Πλακιδωτή σανίδα (18mm) |
| Παράθυρα | Αλουμινένια παράθυρα |