Αξιόπιστο σύστημα σπιτιών εμπορευματοκιβωτίων επίπεδης συσκευασίας για βιομηχανική και γραφειακή χρήση στη Νότια Αμερική
| Feature: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | Weight: | Περίπου 4000kg |
| Flooring: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Door: | Πόρτα από χάλυβα | Wall Material: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Product: | Κουτί για αναδιπλώσιμα δοχεία | ||
| High Light: | σύστημα σπιτιών εμπορευματοκιβωτίων επίπεδης συσκευασίας,βιομηχανικό σπίτι εμπορευματοκιβωτίων Νότια Αμερική,σπίτι εμπορευματοκιβωτίων γραφείου επίπεδης συσκευασίας |
||
Κατασκευασμένοι από τυποποιημένες διαστάσεις εμπορευματοκιβωτίων διατροπικών μεταφορών, οι σύγχρονοι οικίσκοι εμπορευματοκιβωτίων μας προσφέρουν εξαιρετική απόδοση με ανώτερη θερμομόνωση και πλήρη αδιαβροχοποίηση. Αυτή η ευέλικτη λύση δόμησης προσφέρει ταχεία ανάπτυξη και εύκολη αναδιαμόρφωση, καθιστώντας την ιδανική για ποικίλες εφαρμογές σε οικιστικούς, εμπορικούς και βιομηχανικούς τομείς.
- Άμεσοι χώροι γραφείων και αίθουσες συσκέψεων στο χώρο εργασίας
- Άνετα καταλύματα εργαζομένων
- Προσωρινά καταστήματα λιανικής και περίπτερα εκθέσεων
- Υγιεινές μονάδες υγιεινής και ντους
- Ασφαλείς αποθηκευτικοί χώροι και λειτουργικές κουζίνες
Η Lida Group προωθεί την αρχιτεκτονική εμπορευματοκιβωτίων με καινοτόμες σειρές προϊόντων, όπως φορητά συστήματα flat-pack και αναδιπλούμενα για εύκολη υλικοτεχνική υποστήριξη, ευρύχωρες επεκτεινόμενες μονάδες για αυξημένο χώρο διαβίωσης, στιβαρές συγκολλητές κατασκευές για μόνιμα προσαρμοσμένα σχέδια και δημιουργικά τροποποιημένα εμπορευματοκιβώτια μεταφοράς που μεταμορφώνονται σε μοναδικές αρχιτεκτονικές δηλώσεις. Κάθε λύση αξιοποιεί την εγγενή αντοχή και τη δομοστοιχειωτή φύση των χαλύβδινων εμπορευματοκιβωτίων για να προσφέρει ανθεκτικούς, οικονομικά αποδοτικούς και ταχέως αναπτυσσόμενους χώρους.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Διαστάσεις | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος Στέγης | Επίπεδη στέγη με εσωτερικό σύστημα αποστράγγισης |
| Διάρκεια Ζωής Χαλύβδινου Πλαισίου | 20 χρόνια |
| Φορτίο Εδάφους | 2.0 KN/m² |
| Φορτίο Στέγης | 0.5 KN/m² |
| Φορτίο Ανέμου | 0.8 KN/m² |
| Αντοχή σε Σεισμούς | Βαθμός 10 |
| Υλικό Τοίχου | Πάνελ σάντουιτς 75mm |
| Τύπος Πόρτας | Χαλύβδινη πόρτα |
| Δάπεδο | Πλακιδωτή σανίδα (18mm) |
| Παράθυρα | Παράθυρα αλουμινίου |


