Afrika Kampı ve İşçi Gücü Konutları için Ucuz Kalıcı Konteyner Evi Çözümü
| Feature: | Ses Geçirmez/Paslanmaz/Depreme Dayanıklı/Su Geçirmez/Isı Yalıtımlı | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | U5800mm × G5980mm × Y2580mm | Weight: | Yaklaşık 4000kg |
| Flooring: | Laminat levha (18mm) | Windows: | Alüminyum pencereler |
| Door: | Çelik kapı | Wall Material: | 75 mm Sandviç Paneli |
| Product: | Mobil konteyner evi | ||
| High Light: | Ucuz Flat Pack Konteyner Evi,dayanıklı iş gücü konut çözümü,Afrika kamp konteyner ev |
||
Düz paket konteyner evi, madencilik yapıları için sağlam bir modüler ev ve ofis konteyneridir.
Yüksek ses yalıtımıyla hızlı dağıtım için tasarlanmış pas geçirmez konteyner evleri. Standartlaştırılmış intermodal yük konteyner boyutlarından tasarlanmış,Bu modern modüler binalar ısı yalıtımı ve tam su geçirmezliği ile olağanüstü performans sunuyor.Çeşitli uygulamalar için hızlı bir şekilde dağıtılabilen ve kolayca yeniden yapılandırılabilen çok yönlü bina çözümleri.
- Anlık ofisler ve toplantı odaları
- Rahat işçi konaklamaları
- Pop-up perakende mağazaları ve sergi kioskları
- Hijyenik sanitasyon birimleri ve duş tesisleri
- Güvenli depolama alanları ve işlevsel mutfaklar
Kolay lojistik için taşınabilir düz paket ve katlanabilir sistemler, genişletilebilir birimler,Kalıcı tesisler için sağlam kaynaklı yapılar, ve benzersiz mimari uygulamalar için yaratıcı bir şekilde değiştirilmiş kaplar.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Boyut | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 4000kg |
| Çatı Tipi | Dahili drenaj sistemi olan düz çatı |
| Çelik çerçeve ömrü | 20 yıl |
| Dünya Canlı Yük | 2.0KN/m2 |
| Çatı canlı yük | 0.5KN/m2 |
| Rüzgar yükü | 0.8KN/m2 |
| Deprem Direnci | Sınıf 10 |
| Duvar malzemesi | 75 mm sandviç paneli |
| Kapı | Çelik kapı. |
| Zemin | Lamine levha (18mm) |
| Pencereler | Alüminyum pencereler |


