75mm Sandviç Panel ile Uzak Alanlar İçin Düşük Maliyetli Depreme Dayanıklı Isı Yalıtımlı Taşınabilir Konteyner Ev
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Şandong
Marka Adı:
Lida
Sertifikasyon:
ISO / CE
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
20 TAKIM
Ödeme Koşulları:
L/C,T/T
Özellikler
| Feature: | Ses Geçirmez/Paslanmaz/Depreme Dayanıklı/Su Geçirmez/Isı Yalıtımlı | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | U5800mm × G5980mm × Y2580mm | Weight: | Yaklaşık 4000kg |
| Flooring: | Laminat levha (18mm) | Windows: | Alüminyum pencereler |
| Door: | Çelik kapı | Wall Material: | 75 mm Sandviç Paneli |
| Product: | Katlanır Konteyner Ev | ||
| High Light: | Depremle dayanıklı konteyner evi,taşınabilir yalıtımlı konteyner evi,Düz paket sandviç paneli evi |
||
Ürün Açıklaması
Endonezya için Ucuz Taşınabilir Konteyner Evi Çözümü
Uygulamalar ve Çeşitlilik
- Anlık ofisler ve toplantı odaları
- Rahat işçi konaklamaları
- Pop-up perakende mağazaları ve sergi kioskları
- Hijyenik sanitasyon birimleri ve duş tesisleri
- Güvenli depolama alanları ve işlevsel mutfaklar
Lida Grubu Uzmanlıklı Çözümler
Lida Grubu, taşınabilir düz paket ve kolay lojistik için katlanabilir sistemler, daha fazla yaşam alanı için geniş genişletilebilir birimler,kalıcı özel tasarımlar için sağlam kaynaklı yapılarHer çözüm, çelik konteynerlerin doğal dayanıklılığını ve modülerliğini kullanıyor.maliyetli, ve hızla dağıtılabilir alanlar.
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Boyutları | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 4000kg |
| Çatı Tipi | Dahili drenaj sistemi olan düz çatı |
| Çelik çerçeve ömrü | 20 yıl |
| Dünya Canlı Yük | 2.0 KN/m2 |
| Çatı canlı yük | 0.5 KN/m2 |
| Rüzgar yükü | 0.8 KN/m2 |
| Deprem Direnci | Sınıf 10 |
| Duvar malzemesi | 75 mm sandviç paneli |
| Kapı Tipi | Çelik kapı. |
| Zemin | Lamine levha (18mm) |
| Pencereler | Alüminyum pencereler |
Ürün Galerisi