Προσαρμοσμένο προκατασκευασμένο σπίτι εμπορευματοκιβωτίων με ανθεκτικό σε σεισμούς και θερμομόνωση σχεδιασμό για εξορυκτικούς καταυλισμούς
Βασικές Ιδιότητες
Τόπος καταγωγής:
Shandong
Επωνυμία:
Lida
Πιστοποίηση:
ISO / CE
Εμπορικά Ακίνητα
Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας:
20 ΣΕΤ
Όροι πληρωμής:
L/C,T/T
Προδιαγραφές
| Feature: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | Weight: | Περίπου 4000kg |
| Flooring: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Door: | Πόρτα από χάλυβα | Wall Material: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Product: | κινητό σπίτι εμπορευματοκιβωτίου | ||
| High Light: | Προπαρασκευασμένο σπίτι εμπορευματοκιβωτίου ανθεκτικό σε σεισμούς,Καυσιωπικά απομονωμένο flat pack container house,Ορυχείο κατασκήνωση κοντέινερ σπίτι με εγγύηση |
||
Περιγραφή προϊόντος
Προκατασκευασμένο Κοντέινερ Σπιτι για Έργα Μεταλλευτικών Καταυλισμών στην Αφρική
Το κοντέινερ σπίτι flat pack είναι ένα ανθεκτικό αρθρωτό σπίτι και κοντέινερ γραφείου για μεταλλευτικές κατασκευές. Κοντέινερ Σπίτι: Καινοτόμα Πολυλειτουργικά Αρθρωτά Κτίρια.
Ανθεκτικά στη σκουριά κοντέινερ σπίτια σχεδιασμένα για γρήγορη ανάπτυξη με ανώτερη ηχομόνωση. Κατασκευασμένα από τυποποιημένες διαστάσεις εμπορευματοκιβωτίων διατροπικών μεταφορών, αυτά τα σύγχρονα αρθρωτά κτίρια προσφέρουν εξαιρετική απόδοση με θερμομόνωση και πλήρη αδιαβροχοποίηση. Ευέλικτες λύσεις κτιρίων που αναπτύσσονται γρήγορα και αναδιαμορφώνονται εύκολα για ποικίλες εφαρμογές.
Εφαρμογές & Χρήσεις
- Άμεσα γραφεία και αίθουσες συσκέψεων στο χώρο του έργου
- Άνετα καταλύματα εργαζομένων
- Προσωρινά καταστήματα λιανικής και περίπτερα εκθέσεων
- Υγιεινές μονάδες υγιεινής και ντους
- Ασφαλείς αποθηκευτικοί χώροι και λειτουργικές κουζίνες
Εξειδικευμένες Λύσεις Κοντέινερ
Προσφέρουμε καινοτόμες λύσεις κοντέινερ, συμπεριλαμβανομένων φορητών συστημάτων flat-pack και αναδιπλούμενων για εύκολη υλικοτεχνική υποστήριξη, επεκτάσιμες μονάδες για αυξημένο χώρο, στιβαρές συγκολλημένες κατασκευές για μόνιμες εγκαταστάσεις και δημιουργικά τροποποιημένα κοντέινερ για μοναδικές αρχιτεκτονικές εφαρμογές.
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος Στέγης | Επίπεδη στέγη με εσωτερικό σύστημα αποστράγγισης |
| Διάρκεια Ζωής Ατσάλινου Πλαισίου | 20 χρόνια |
| Φορτίο Εδάφους | 2.0KN/m² |
| Φορτίο Στέγης | 0.5KN/m² |
| Φορτίο Ανέμου | 0.8KN/m² |
| Αντοχή σε Σεισμό | Βαθμός 10 |
| Υλικό Τοίχου | Σάντουιτς πάνελ 75mm |
| Πόρτα | Ατσάλινη πόρτα |
| Δάπεδο | Πλακιδωτή σανίδα (18mm) |
| Παράθυρα | Αλουμινένια παράθυρα |
Γκαλερί Προϊόντων