Maden kampları için deprem dayanıklı ve ısı yalıtımlı tasarımlı özel prefabrik konteyner evi
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Şandong
Marka Adı:
Lida
Sertifikasyon:
ISO / CE
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
20 TAKIM
Ödeme Koşulları:
L/C,T/T
Özellikler
| Feature: | Ses Geçirmez/Paslanmaz/Depreme Dayanıklı/Su Geçirmez/Isı Yalıtımlı | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | U5800mm × G5980mm × Y2580mm | Weight: | Yaklaşık 4000kg |
| Flooring: | Laminat levha (18mm) | Windows: | Alüminyum pencereler |
| Door: | Çelik kapı | Wall Material: | 75 mm Sandviç Paneli |
| Product: | Mobil konteyner evi | ||
| High Light: | prefabrik konteyner ev depreme dayanıklı,Düz paketli konteyner ev ısı yalıtımı,garantili maden kampı konteyner ev |
||
Ürün Açıklaması
Afrika Madencilik Kampı Projeleri İçin Özel Prefabrik Konteyner Ev İnşaatı
Flat pack konteyner ev, madencilik inşaatları için dayanıklı modüler bir ev ve ofis konteyneridir. Konteyner Ev: Yenilikçi Çok Amaçlı Modüler Binalar.
Hızlı kurulum için tasarlanmış, üstün ses yalıtımına sahip paslanmaz konteyner evler. Standartlaştırılmış intermodal yük konteyneri boyutlarından mühendislikle üretilen bu modern modüler binalar, termal yalıtım ve tam su geçirmezlik ile olağanüstü performans sunar. Çeşitli uygulamalar için hızla kurulabilen ve kolayca yeniden yapılandırılabilen çok yönlü bina çözümleri.
Uygulamalar ve Kullanım Alanları
- Anında ofisler ve saha toplantı odaları
- Konforlu iş gücü konaklamaları
- Pop-up perakende mağazaları ve sergi stantları
- Hijyenik tuvalet ve duş üniteleri
- Güvenli depolama alanları ve fonksiyonel mutfaklar
Özel Konteyner Çözümleri
Kolay lojistik için taşınabilir flat-pack ve katlanabilir sistemler, artırılmış alan için genişletilebilir üniteler, kalıcı kurulumlar için sağlam kaynaklı yapılar ve benzersiz mimari uygulamalar için yaratıcı bir şekilde modifiye edilmiş konteynerler dahil olmak üzere yenilikçi konteyner çözümleri sunuyoruz.
Teknik Özellikler
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Boyut | U5800mm * G5980mm * Y2580mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 4000kg |
| Çatı Tipi | Dahili drenaj sistemli düz çatı |
| Çelik Karkas Ömrü | 20 yıl |
| Zemin Canlı Yükü | 2.0KN/m² |
| Çatı Canlı Yükü | 0.5KN/m² |
| Rüzgar Yükü | 0.8KN/m² |
| Deprem Dayanımı | 10. Sınıf |
| Duvar Malzemesi | 75mm sandviç panel |
| Kapı | Çelik kapı |
| Zemin Kaplaması | Laminat parke (18mm) |
| Pencereler | Alüminyum pencereler |
Ürün Galerisi