|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Χαρακτηριστικό: | Ηχομόνωση/Σκουριά/Ανθεκτικό σεισμό/Αδιάβροχο/Θερμομόνωση | Υλικό: | Q195/Q235/Q345 |
|---|---|---|---|
| Μέγεθος: | Υ5800 mm × Π5980 mm × Υ2580 mm | βάρος: | Περίπου 4000kg |
| Παρκέ: | Laminate σανίδα (18mm) | Windows: | Παράθυρα αργιλίου |
| Πόρτα: | Πόρτα από χάλυβα | Υλικό τοίχου: | επιτροπή σάντουιτς 75mm |
| Προϊόν: | Κουτί για αναδιπλώσιμα δοχεία | ||
| Επισημαίνω: | προετοιμασμένο σπίτι εμπορευματοκιβωτίου εξορυκτικό στρατόπεδο,Σπίτι από κοντέινερ ανθεκτικός σε σεισμούς,αδιάβροχο σπίτι κοντέινερ σε πακέτο |
||
Κατασκευασμένα από τυποποιημένες διατροφικές διαστάσεις εμπορευματοκιβωτίων, τα σύγχρονα σπίτια εμπορευματοκιβωτίων μας προσφέρουν εξαιρετικές επιδόσεις με ανώτερη θερμική μόνωση και πλήρη αδιάβροχη ακεραιότητα.Αυτή η ευπροσάρμοστη λύση οικοδομής προσφέρει ταχεία ανάπτυξη και εύκολη επαναδιαμόρφωση, καθιστώντας το ιδανικό για ποικίλες εφαρμογές σε οικιστικούς, εμπορικούς και βιομηχανικούς τομείς.
Ο όμιλος Lida προωθεί την αρχιτεκτονική των εμπορευματοκιβωτίων με καινοτόμες σειρές προϊόντων, συμπεριλαμβανομένων των φορητών επίπεδων συσκευασιών και των αναδιπλούμενων συστημάτων για εύκολη εφοδιαστική, των ευρύχωρων διευρυόμενων μονάδων για αυξημένο χώρο διαβίωσης,ανθεκτικές συγκολλημένες δομές για μόνιμα προσαρμοσμένα σχέδιαΚάθε λύση αξιοποιεί την έμφυτη αντοχή και τη δομικότητα των μεταλλικών εμπορευματοκιβωτίων για να προσφέρει ανθεκτικά,οικονομικά αποδοτικό, και ταχύτατα αναπτυσσόμενους χώρους.
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Βάρος | Περίπου 4000kg |
| Τύπος οροφής | Σπίτι επίπεδης επιφάνειας με εσωτερικό σύστημα αποχέτευσης |
| Ζωή του χάλυβα | 20 χρόνια |
| Γήινο ζωντανό φορτίο | 2.0 KN/m2 |
| Ζωντανή επιβάρυνση της οροφής | 0.5 KN/m2 |
| Φορτίο ανέμου | 0.8 KN/m2 |
| Ανθεκτικότητα σε σεισμούς | 10η βαθμίδα |
| Υλικό τοίχου | Πίνακας σάντουιτς 75 mm |
| Τύπος πόρτας | Ατσάλινη πόρτα |
| Γεωργία | Πίνακας επικαλυμμένου υλικού (18mm) |
| Λεπτομέρια | Πλακέτες από αλουμίνιο |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: George
Τηλ.:: 0086 15166671720