Konfigurowalny prefabrykowany dom w kształcie litery T, odporny na korozję, ze stalowym szkieletem Q235 Q345
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:
Szantung
Nazwa marki:
Lida
Certyfikacja:
ISO / CE
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:
500 mkw
Warunki płatności:
L/C, T/T
Dane techniczne
| Feature: | Dźwiękoszczelne/odporne na rdzę/odporne na trzęsienia ziemi/wodoodporne/izolowane cieplnie | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm | Weight: | Około 4000 kg |
| Flooring: | Płyta laminowana (18mm) | Windows: | Okna aluminiowe |
| Door: | Drzwi stalowe | Wall Material: | 75 mm Panel Sandwich |
| Name: | Dom prefabrykowany model T | ||
| High Light: | Konfigurowalny prefabrykowany dom w kształcie litery T,Prefabrykowane domy ze stalowym szkieletem Q345,Konfigurowalne prefabrykowane domy ze stalowym szkieletem |
||
Opis produktu
Konfigurowalny modułowy dom prefabrykowany, izolowany termicznie, antykorozyjny budynek wieloosobowy
Konfigurowalny modułowy dom prefabrykowany
Domy prefabrykowane Lida charakteryzują się lekkimi konstrukcjami stalowymi z izolowanymi płytami warstwowymi na ścianach i dachach, zapewniającymi doskonałą izolację termiczną i odporność na korozję. Te wszechstronne akademiki budowlane oferują konfigurowalne rozwiązania do różnych zastosowań.
Nasze standardowe domy prefabrykowane modelu K mają konstrukcję modułową z sekcjami o długości 1,8 metra połączonymi śrubami w celu łatwego montażu. Zaprojektowane z myślą o wyjątkowej trwałości i możliwości ponownego użycia, konstrukcje te można montować i demontować ponad 6 razy, zachowując żywotność przekraczającą 15 lat.
Kluczowe funkcje
- Lekka konstrukcja konstrukcji stalowej
- Izolowane termicznie płyty warstwowe
- Wiele opcji izolacji: styropian, poliuretan, wełna mineralna i włókno szklane
- Konstrukcja modułowa z montażem skręcanym
- Trwała konstrukcja nadająca się do wielokrotnego użytku
- Możliwość dostosowania rozmiarów i konfiguracji
Dane techniczne
| Typ | Dom prefabrykowany model T |
| Głębokość domu | Dostępne rozmiary 5,56 m, 6,23 m, 8,28 m lub niestandardowe |
| Szerokość domu | N × K × 1,8 m (N = 5,6,7,...; K = 1,8 m) |
| Wysokość domu | Jedno piętro, podwójne piętro lub trzy piętra |
| Obciążenie projektowe | Dach: 0,50 KN/m², Wiatr: 0,45 KN/m², Podłoga: 1,5 KN/m², Śnieg: 0,15 KN/m² |
| Żywotność usługi | 10-15 lat |
| Główna kolumna | Stal o przekroju C |
| Więź dachowa | Stal o przekroju C |
| Płatwie dachowe i ścienne | Stal o przekroju C |
| Panel dachowy | EPS, włókno szklane, wełna mineralna lub płyta warstwowa PU |
| Panel ścienny | EPS, włókno szklane, wełna mineralna lub płyta warstwowa PU |
| Okno | PCV, stop aluminium lub opcje niestandardowe |
| Drzwi | Płyta warstwowa, drewno, PCV ze szkłem, rama ze stopu aluminium, drzwi antywłamaniowe lub opcje niestandardowe |
| Sklejka podłogowa | Wysokiej jakości sklejka o grubości 18 mm |
| Podłoga Skóra | Skóra podłogowa z PCV o grubości 1,5 mm |
| Układ elektryczny | Gniazda, przełączniki, oświetlenie, kable i akcesoria |
| System hydrauliczny | Rury, umywalki, toalety i akcesoria przyłączeniowe |
| Akcesoria instalacyjne | Klej do szkła, gwoździe, osłona krawędzi, stojak AC, śruby ogólne, śruby kotwiące |
Obrazy produktów

