Özelleştirilebilir T Model Prefabrik Ev Korozyon Önleyici Q235 Q345 Çelik Çerçeve Prefabrik Evler
Temel Özellikler
Menşe Yeri:
Şandong
Marka Adı:
Lida
Sertifikasyon:
ISO / CE
Ticaret Mülkleri
Minimum Sipariş Miktarı:
500 metrekare
Ödeme Koşulları:
L/C,T/T
Özellikler
| Feature: | Ses Geçirmez/Paslanmaz/Depreme Dayanıklı/Su Geçirmez/Isı Yalıtımlı | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | U5800mm × G5980mm × Y2580mm | Weight: | Yaklaşık 4000kg |
| Flooring: | Laminat levha (18mm) | Windows: | Alüminyum pencereler |
| Door: | Çelik kapı | Wall Material: | 75 mm Sandviç Paneli |
| Name: | T Model Prefabrik Ev | ||
| High Light: | özelleştirilebilir t model prefabrik ev,q345 çelik çerçeve prefabrik evler,özelleştirilebilir çelik çerçeve prefabrik evler |
||
Ürün Açıklaması
Özelleştirilebilir Modüler Prefabrik Ev Isı Yalıtımlı Korozyon Önleyici İnşaat Yurdu
Özelleştirilebilir Modüler Prefabrik Ev
Lida prefabrik evleri, duvarlar ve çatılar için yalıtımlı sandviç panellere sahip hafif çelik yapılara sahiptir ve mükemmel ısı yalıtımı ve korozyon direnci sağlar. Bu çok yönlü inşaat yatakhaneleri, çeşitli uygulamalar için özelleştirilebilir çözümler sunar.
Standart K model prefabrik evlerimiz, kolay montaj için cıvatalarla bağlanan 1,8 metrelik bölümlere sahip modüler yapıyı kullanmaktadır. Olağanüstü dayanıklılık ve yeniden kullanılabilirlik için tasarlanan bu yapılar, 15 yılı aşan hizmet ömrünü korurken 6 defadan fazla monte edilip sökülebilir.
Temel Özellikler
- Hafif çelik yapı inşaatı
- Isı yalıtımlı sandviç paneller
- Çoklu yalıtım seçenekleri: polistiren, poliüretan, taş yünü ve cam elyafı
- Cıvata bağlantılı montajlı modüler tasarım
- Dayanıklı ve tekrar kullanılabilir yapı
- Özelleştirilebilir boyutlar ve konfigürasyonlar
Teknik Özellikler
| Tip | T Model Prefabrik Ev |
| Ev Derinliği | 5,56m, 6,23m, 8,28m veya özel boyutlar mevcuttur |
| Ev Genişliği | N × K × 1,8m (N = 5,6,7,...; K = 1,8m) |
| Ev Yüksekliği | Tek kat, çift kat veya üç kat |
| Tasarım Yükü | Çatı: 0,50 KN/m², Rüzgar: 0,45 KN/m², Zemin: 1,5 KN/m², Kar: 0,15 KN/m² |
| Servis Ömrü | 10-15 yıl |
| Ana Sütun | C kesitli çelik |
| Çatı Makası | C kesitli çelik |
| Çatı ve Duvar Aşıkları | C kesitli çelik |
| Çatı Paneli | EPS, cam elyaf, taş yünü veya PU sandviç panel |
| Duvar Paneli | EPS, cam elyaf, taş yünü veya PU sandviç panel |
| Pencere | PVC, alüminyum alaşımı veya özel seçenekler |
| Kapı | Sandviç panel, ahşap, camlı PVC, alüminyum alaşımlı çerçeve, güvenlik kapısı veya özel seçenekler |
| Zemin Kontrplak | 18 mm yüksek kaliteli kontrplak |
| Zemin Deri | 1,5 mm PVC zemin derisi |
| Elektrik Sistemi | Prizler, anahtarlar, ışıklar, kablolar ve aksesuarlar |
| Sıhhi Tesisat Sistemi | Borular, lavabo, klozet ve bağlantı aksesuarları |
| Kurulum Aksesuarları | Cam tutkalı, çiviler, kenar kapağı, AC rafı, genel cıvatalar, ankraj cıvataları |
Ürün Görselleri

