Trzęsoodporny, izolowany termicznie, wodoodporny, przenośny dom kontenerowy do zakwaterowania na odległych terenach
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:
SZANDONG
Nazwa marki:
Lida
Certyfikacja:
ISO / CE
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:
20 ZESTAWÓW
Warunki płatności:
L/C, T/T
Dane techniczne
| Feature: | Dźwiękoszczelne/odporne na rdzę/odporne na trzęsienia ziemi/wodoodporne/izolowane cieplnie | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm | Weight: | Około 4000 kg |
| Flooring: | Płyta laminowana (18mm) | Windows: | Okna aluminiowe |
| Door: | Drzwi stalowe | Wall Material: | 75 mm Panel Sandwich |
| Product: | mobilny dom kontenerowy | ||
| High Light: | Przenośny kontenerowiec odporny na trzęsienia ziemi,izolowany termicznie dom płaski,kontener mieszkalny na odległe tereny |
||
Opis produktu
Niskokosztowe przenośne domy kontenerowe jako rozwiązanie zakwaterowania na odległych terenach w Afryce
Dom kontenerowy typu flat pack to wytrzymały, modułowy dom i kontener biurowy dla budownictwa górniczego. Dom kontenerowy: Innowacyjne budynki modułowe wielofunkcyjne.
Odporne na rdzę domy kontenerowe zaprojektowane do szybkiego rozmieszczenia z doskonałą izolacją akustyczną. Zaprojektowane na podstawie standardowych wymiarów kontenerów transportowych intermodalnych, te nowoczesne budynki modułowe zapewniają wyjątkową wydajność dzięki izolacji termicznej i pełnej wodoodporności. Wszechstronne rozwiązania budowlane, które można szybko wdrożyć i łatwo rekonfigurować do różnorodnych zastosowań.
Zastosowania i użycie
- Natychmiastowe biura i sale konferencyjne na miejscu
- Komfortowe zakwaterowanie dla pracowników
- Tymczasowe sklepy detaliczne i kioski wystawowe
- Higieniczne jednostki sanitarne i prysznice
- Bezpieczne przestrzenie magazynowe i funkcjonalne kuchnie
Specjalistyczne rozwiązania kontenerowe
Oferujemy innowacyjne rozwiązania kontenerowe, w tym przenośne systemy typu flat-pack i składane dla łatwej logistyki, rozszerzalne jednostki dla zwiększenia przestrzeni, solidne konstrukcje spawane do instalacji stałych oraz kreatywnie zmodyfikowane kontenery do unikalnych zastosowań architektonicznych.
Specyfikacje techniczne
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Rozmiar | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Waga | Około 4000 kg |
| Typ dachu | Płaski dach z wewnętrznym systemem odprowadzania wody |
| Żywotność stalowej ramy | 20 lat |
| Obciążenie żywe gruntu | 2.0KN/m² |
| Obciążenie żywe dachu | 0.5KN/m² |
| Obciążenie wiatrem | 0.8KN/m² |
| Odporność na trzęsienia ziemi | Klasa 10 |
| Materiał ściany | Panel warstwowy 75mm |
| Drzwi | Drzwi stalowe |
| Podłoga | Płyta laminowana (18mm) |
| Okna | Okna aluminiowe |
Galeria produktów