Szybka instalacja modułowy system domu kontenerowego dla projektów budowlanych w Indonezji
| Feature: | Dźwiękoszczelne/odporne na rdzę/odporne na trzęsienia ziemi/wodoodporne/izolowane cieplnie | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm | Weight: | Około 4000 kg |
| Flooring: | Płyta laminowana (18mm) | Windows: | Okna aluminiowe |
| Door: | Drzwi stalowe | Wall Material: | 75 mm Panel Sandwich |
| Product: | Składany dom kontenerowy | ||
| High Light: | kontener modułowy dom Indonezja,konstrukcja domu kontenerowego typu flat pack,system domów kontenerowych szybki montaż |
||
Nasze nowoczesne domy kontenerowe, zbudowane z standardowych wymiarów kontenerów towarowych, zapewniają wyjątkową wydajność z doskonałą izolacją termiczną i całkowitą wodoodpornością.To wszechstronne rozwiązanie budowlane zapewnia szybkie wdrożenie i bezproblemową konfigurację, dzięki czemu jest idealny do różnych zastosowań w sektorze mieszkaniowym, handlowym i przemysłowym.
- Biura natychmiastowe i sale spotkań na miejscu
- Komfortowe zakwaterowanie pracowników
- Sprzedaż detaliczna typu pop-up i kioski wystawiennicze
- Jednostki sanitarne i urządzenia prysznicowe
- Bezpieczne pomieszczenia magazynowe i funkcjonalne kuchnie
Grupa Lida rozwija architekturę kontenerów dzięki innowacyjnym liniom produktów, w tym przenośnym płaskim opakowaniom i składanym systemom do ułatwienia logistyki, przestronnym jednostkom rozszerzalnym dla większej powierzchni mieszkalnej,wytrzymałe konstrukcje spawane do trwałych, niestandardowych konstrukcjiKażde rozwiązanie wykorzystuje nieodłączną wytrzymałość i modułowość stalowych kontenerów, aby zapewnić trwałe,opłacalne, i szybko rozmieszczalne przestrzenie.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wymiary | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Waga | Około 4000 kg |
| Rodzaj dachu | Płaski dach z wewnętrznym systemem odwadniania |
| Żywotność ramy stalowej | 20 lat |
| Nastroje żywe na ziemi | 2.0 KN/m2 |
| Ładunek aktywny dachu | 00,5 KN/m2 |
| Obciążenie wiatrem | 00,8 KN/m2 |
| Odporność na trzęsienia ziemi | Klasy 10 |
| Materiał ścienny | 75 mm panel sandwich |
| Rodzaj drzwi | Drzwi stalowe |
| Podłogi | Płyty laminowane (18 mm) |
| Okna | Okna z aluminium |


