|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Özellik: | Ses Geçirmez/Paslanmaz/Depreme Dayanıklı/Su Geçirmez/Isı Yalıtımlı | Malzeme: | Q195/Q235/Q345 |
|---|---|---|---|
| Boyut: | U5800mm × G5980mm × Y2580mm | ağırlık: | Yaklaşık 4000kg |
| Döşeme: | Laminat levha (18mm) | Windows: | Alüminyum pencereler |
| Kapı: | Çelik kapı | Duvar Malzemesi: | 75 mm Sandviç Paneli |
| Ürün: | Mobil konteyner evi | ||
| Vurgulamak: | Depremle dayanıklı konteyner evi,ses geçirmez prefabrik madencilik kamp evi,su geçirmez flat pack konteyner ev |
||
Düz paket konteyner evimiz madencilik inşaat projeleri için özel olarak tasarlanmış sağlam modüler bir konut ve ofis çözümüdür.Bu yenilikçi çok amaçlı modüler binalar standartlaştırılmış intermodal yük konteyner boyutlarından tasarlanmıştır.Sıcak yalıtım ve tam su geçirmezliği ile olağanüstü performans sağlar.
Yüksek ses yalıtımıyla hızlı dağıtım için tasarlanmış pas geçirmez konteyner evleri. Çeşitli uygulamalar için hızlı dağıtılabilen ve kolayca yeniden yapılandırılabilen çok yönlü bina çözümleri.
Kolay lojistik için taşınabilir düz paket ve katlanabilir sistemler, genişletilebilir birimler,Kalıcı tesisler için sağlam kaynaklı yapılar, ve benzersiz mimari uygulamalar için yaratıcı bir şekilde değiştirilmiş kaplar.
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Boyut | L5800mm × W5980mm × H2580mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 4000kg |
| Çatı Tipi | Dahili drenaj sistemi olan düz çatı |
| Çelik çerçeve ömrü | 20 yıl |
| Dünya Canlı Yük | 2.0KN/m2 |
| Çatı canlı yük | 0.5KN/m2 |
| Rüzgar yükü | 0.8KN/m2 |
| Deprem Direnci | Sınıf 10 |
| Duvar malzemesi | 75 mm sandviç paneli |
| Kapı | Çelik kapı. |
| Zemin | Lamine levha (18mm) |
| Pencereler | Alüminyum pencereler |
İlgili kişi: George
Tel: 0086 15166671720