Q195 Płaskie domy w paczkach ze stali lekkiej, izolacja akustyczna, prefabrykowane domy z kontenerów transportowych
Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia:
Szantung
Nazwa marki:
Lida
Certyfikacja:
ISO / CE
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia:
20 zestawów
Warunki płatności:
Akredytywa, T/T
Dane techniczne
| Feature: | Dźwiękoszczelne/odporne na rdzę/odporne na trzęsienia ziemi/wodoodporne/izolowane cieplnie | Material: | Stal |
| Material: | Q195/Q235/Q345 | Size: | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm |
| Weight: | Około 4000 kg | Flooring: | Płyta laminowana (18mm) |
| Windows: | Okna aluminiowe | Door: | Drzwi stalowe |
| Wall Material: | 75 mm Panel Sandwich | Product: | Płaszczyznowy dom kontenerowy |
| High Light: | Q195 domy w paczkach,płaskie domy w paczkach ze stali lekkiej,izolacja akustyczna |
||
Opis produktu
Dom kontenerowy Premium Szybki montaż Odporny na warunki atmosferyczne, energooszczędny moduł mieszkalny
Łatwy w transporcie, odporny na warunki atmosferyczne komercyjny moduł do przechowywania
Przegląd produktu
Miejsce pochodzenia:Shandong, Chiny
Nazwa marki:Lida
Tworzywo:Płyta warstwowa, konstrukcja stalowa
Używać:Dom Kontenerowy
Certyfikat:CE (EN1090), SGS, BV, ISO9001, ISO14001, ISO45001
Czas dostawy:15 do 30 dni
Warunki płatności:T/T, LC
Nazwa marki:Lida
Tworzywo:Płyta warstwowa, konstrukcja stalowa
Używać:Dom Kontenerowy
Certyfikat:CE (EN1090), SGS, BV, ISO9001, ISO14001, ISO45001
Czas dostawy:15 do 30 dni
Warunki płatności:T/T, LC
Specyfikacje produktu
| Rozmiar | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm |
| Waga | Około 4000 kg |
| Typ dachu | Dach płaski z drenażem wewnętrznym |
Parametry projektu
| Żywotność ramy stalowej | 20 lat |
| Obciążenie ziemne | 2,0 KN/m² |
| Obciążenie użytkowe dachu | 0,5 KN/m² |
| Obciążenie wiatrem | 0,8 KN/m² |
| Odporność na trzęsienia ziemi | klasa 10 |
Specyfikacje materiałów
| Ściana | Płyta warstwowa o grubości 75 mm |
| Drzwi | Drzwi stalowe |
| Podłoga laminowana | Płyta laminowana (18mm) |
| Okno | Okna aluminiowe |
Powiązane produkty
20-letni okres eksploatacji Dom kontenerowy z możliwością rozbudowy Obciążenie gruntowe 2,0 KN/m² Dom kontenerowy z możliwością rozbudowy Dach o obciążeniu użytkowym 0,5 KN/m² Dom kontenerowy z możliwością rozbudowy
Obrazy produktów
