|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Funkcja: | Dźwiękoszczelne/odporne na rdzę/odporne na trzęsienia ziemi/wodoodporne/izolowane cieplnie | Tworzywo: | Q195/Q235/Q345 |
|---|---|---|---|
| Rozmiar: | Dł. 5800 mm × szer. 5980 mm × wys. 2580 mm | waga: | Około 4000 kg |
| Posadzka: | Płyta laminowana (18mm) | Okna: | Okna aluminiowe |
| Drzwi: | Drzwi stalowe | Materiał ścienny: | 75 mm Panel Sandwich |
| Produkt: | Składany dom kontenerowy | ||
| Podkreślić: | trzęsienie ziemi odporny prefabrykowany dom kontenerowy,izolacja dźwiękowa dom kontenerowy,dom prefabrykowany w odległym obozie |
||
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Wymiary | L5800mm * W5980mm * H2580mm |
| Waga | Około 4000kg |
| Typ dachu | Dach płaski z wewnętrznym systemem odprowadzania wody |
| Żywotność ramy stalowej | 20 lat |
| Obciążenie ziemią | 2.0 KN/m² |
| Obciążenie dachu | 0.5 KN/m² |
| Obciążenie wiatrem | 0.8 KN/m² |
| Odporność na trzęsienia ziemi | Klasa 10 |
| Materiał ściany | Panel warstwowy 75mm |
| Typ drzwi | Drzwi stalowe |
| Podłoga | Płyta laminowana (18mm) |
| Okna | Okna aluminiowe |
Osoba kontaktowa: George
Tel: 0086 15166671720