S
| Feature: | Geluiddicht/roestbestendig/aardbevingsbestendig/waterdicht/hitte-geïsoleerd | Material: | Q195/Q235/Q345 |
| Size: | L5800 mm × B5980 mm × H2580 mm | Weight: | Ongeveer 4000 kg |
| Flooring: | Laminaatplaat (18mm) | Windows: | Aluminiumvensters |
| Door: | Stalen deur | Wall Material: | 75mm Sandwichcomité |
| Product: | mobiele containerhuis | ||
| High Light: | modulair containerhuis met geluiddichtheid,Aardbevingsbestendig containerhuis,snelle installatie mobiele containerhuis |
||
Ons flatpack containerhuis is een robuuste modulaire bouwoplossing, speciaal ontworpen voor mijnbouw- en bouwplaatsen. Deze innovatieve multifunctionele modulaire gebouwen zijn vervaardigd volgens gestandaardiseerde intermodale vrachtcontainerafmetingen, wat zorgt voor uitzonderlijke prestaties met thermische isolatie en volledige waterdichte integriteit.
Roestvrije containerhuizen ontworpen voor snelle inzet met superieure geluidsisolatie. Veelzijdige bouwoplossingen die snel inzetbaar en gemakkelijk te herconfigureren zijn voor diverse toepassingen.
- Directe kantoren en vergaderruimtes ter plaatse
- Comfortabele huisvesting voor personeel
- Pop-up winkels en beurskiosken
- Hygiënische sanitaire units en doucheruimtes
- Veilige opslagruimtes en functionele keukens
Wij bieden innovatieve containeroplossingen, waaronder draagbare flatpack en opvouwbare systemen voor eenvoudige logistiek, uitbreidbare units voor meer ruimte, robuuste gelaste constructies voor permanente installaties en creatief aangepaste containers voor unieke architecturale toepassingen.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Afmeting | L5800mm × B5980mm × H2580mm |
| Gewicht | Ongeveer 4000kg |
| Daktype | Plat dak met intern afwateringssysteem |
| Levensduur Stalen Frame | 20 jaar |
| Bodembelasting | 2.0KN/m² |
| Dakbelasting | 0.5KN/m² |
| Windbelasting | 0.8KN/m² |
| Aardbevingsbestendigheid | Graad 10 |
| Wandmateriaal | 75mm sandwichpaneel |
| Deur | Stalen deur |
| Vloer | Laminaatplaat (18mm) |
| Ramen | Aluminium ramen |